Stretch stropy Asta M v interiéru

Správný design stropu je důležitým krokem v uspořádání každé místnosti. Mezi různými typy stropní úpravy napětí modely získaly popularitu na ruském trhu. Jejich předností je atraktivní vzhled, rychlá instalace a snadná údržba.

Obvyklé lesklé nebo matné natažené plátno však nikoho nepřekvapí. Větší zájem je o originální nápady a nové prvky v designu.

Speciální funkce

Charakteristickým rysem výrobního závodu Asta je využití inovativních technologií. Jedná se o domácí výrobce napínacích stropů, certifikáty osvědčeného výrobního systému, dodávky a instalační služby uvádějí úroveň kvality výrobků.

Kromě těchto aktivit se Asta M zabývá dodávkami komponentních materiálů ze zahraničí a montáží osvětlovacích systémů.

Modely

V sortimentu továrny jsou nejen tradiční lesklé nebo matné stropy, ale i další varianty pláten a vzorů pro každý vkus:

  • Saténový film připomíná tkaninu. Má jemný odstín perleti, který lze kombinovat s různými barvami plátna. Možnost tisku fotografií. Švy takového stropu nebudou během instalace patrné. A samotný materiál vydrží dlouho, protože je velmi trvanlivý. Je-li to nutné, může se prát;
  • Průsvitné plátno Ideální pro pokoje bez přirozeného světla a pro zónové oblasti. Podsvícení je pod filmem, což vytváří imitaci okna. Barva filmu a podsvícení mohou být odlišné;
  • Tkaniny ze speciálního polyesterového materiálu impregnovaného speciálním polymerním roztokem. Díky tomu jsou odolné. Snadno přístupné malbě, zdobené lesklými detaily a fotografickým tiskem;
  • Akustické stropy - Jedná se o děrované plechy, které izolují hluk a zlepšují akustiku v místnosti. Průměr děrování je v rozmezí od 0,01 do 0,18 cm, tento model nejenže ozdobí interiér, ale také potlačí hluk v místnostech s hlasitou hudbou nebo zvuky. Pohodlné v tom, že můžete skrýt komunikaci pod nimi;
  • Modely s více úrovněmi skládají se z hliníkové rámové části a PVC plátna. Materiály plátna jsou kombinovány, tvar konstrukce může být také odlišný - oválný, čtvercový, se zakřivenými čarami. Princip dlouhých linek pomáhá opticky zvětšit prostor a umístit stylistické akcenty do místnosti.

Nové položky

Mezi inovacemi výrobního závodu Asta jsou zvýrazněny následující typy stropů:

  • Konstrukce "Double Vision". Pro jeho vytvoření se používá bílý film polyvinylchloridu, povrch je matný.

Existují dva typy - jeden obsahuje bílý strop se vzorem, který se objeví po zapnutí podsvícení LED. Tohoto efektu se dosahuje fotografickým tiskem na zadní stranu filmu, druhý pohled se skládá ze dvou výkresů, z nichž jeden je vždy viditelný, druhý výkres je viditelný po zapnutí umělého osvětlení.

Takový strop dodá obytnému nebo kancelářskému interiéru jas a originalitu. Lze jej použít k rozdělení prostoru do zón. Další nespornou výhodou je možnost použití fotografického tisku.

  • Děrovaný strop Je to děrované plátno v podobě různých vzorů a vzorů. Vyřezávané postavy se objevují díky instalaci dvouúrovňových PVC fólií. Jeden z nich plní funkci pevné základny, s pomocí dalších perforovaných vzorů.Obvykle jsou vybráni tak, aby byl vytvořen kontrast, pak jsou zdobeny bagetou.

Vyřezávané stropy - pole pro fantazii. Kombinace kreseb, závěsných prvků, hry s osvětlením vytvoří jedinečnou atmosféru v místnosti a pomůže skrýt vady stropu. Stropy mohou dokonce nahradit ventilační systém.

  • Stoupající stropy zahrnují speciální profily s LED osvětlením po obvodu. Díky lampám se vytváří požadovaný efekt a různé kompozice na stropě.

Existuje několik typů stoupajících stropů v úrovních a formách. Typ provedení, použité materiály, jas a barva podsvícení lze zvolit individuálně.

Zajímavým řešením je použití několika barevných PVC fólií a fotografického tisku spolu s osvětlením. Například stropy s hvězdnou oblohou jsou ideální pro dětské pokoje.

Plovoucí stropy jsou široce používány jak v domácích dekorech, tak pro vytvoření neobvyklého designu v restauracích a klubech, lázních, bazénech.

Trochu více o stropech z materiálu Asta M, viz níže.

Poznámky
 Autor
Informace poskytované pro referenční účely. V případě stavebních problémů se vždy poraďte s odborníkem.

Vstupní hala

Obývací pokoj

Ložnice